KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15873062
nr 1587 3062
Barbara Hallström
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, "Caramboulage II". Signerad a tergo. Olja på duk. Olja på duk, 42x33 cm, oramad
Barbara Hallström, svensk konstnär född 1949.
Utrop:
500 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:38:02
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer